Najlepsi strzelcy V ligi sezonu 2009/2010
13- Tukaj Daniel (Spójnia Osiek)
12 - Bodzioch (Skawinka Skawina) 12 - Obrzut Wojciech (Tramwaj Kraków)
11 - Kasprzyk Piotr (Spójnia Osiek)
11 - Łabuś Mariusz (Orzeł Piaski Wielkie)
10 - Domański Przemysław (Lotnik Kryspinów)
10 - Puda Sławomir (Garbarz Zembrzyce)
10 - Gałgan Mariusz (Przeciszovia Przeciszów)
9 - Zieliński (Jordan Sum Zakliczyn)
9 - Bystroń (Wróblowianka Wróblowice)
7 - Jarosz Mariusz (Przeciszovia Przeciszów)
7 - Kwater Marcin (Lotnik Kryspinów)
7- Majdak Tomasz (Niwa Nowa Wieś)
7 - Kwaśniak (LKS Śledziejowice)
7 - Kapera Dariusz (Przeciszovia Przeciszów)
6 - Czyżowski (Skawinka Skawina)
6 - Mielec (Wróblowianka Wróblowice) 6 - Ostafin Tomasz (Gościbia Sułkowice)
5 - Pindiur Radosław (Świt Krzeszowice)
5 - Kordaszewski Michał (Spójnia Osiek)
5 - Wrzodek Dawid (Tramwaj Kraków)
5 - Bajorek Sebastian (Lotnik Kryspinów)
5 - Cheikh Tall (Borek Kraków)
5 - Tlałka Przemysław (Niwa Nowa Wieś)
5 - K. Żmudka (Garbarz Zembrzyce)
5 - Strojek (LKS Śledziejowice)
5 - Lelek (Sokół Przytkowice) 5 - Dubiel Tomasz (Niwa Nowa Wieś)
4 - Krzyściak Ryszard (Świt Krzeszowice)
4 - Ptak Piotr (Tramwaj Kraków)
4 - Guzik Jarosław (Orzeł Piaski Wielkie)
4 - Chrapkiewicz Bartłomiej (Przeciszovia Przeciszów)
4 - Kosmal (Wróblowianka Wróblowice)
4 - Kolber (Sokół Przytkowice)
3 - Gawęcki Paweł (Świt Krzeszowice)
3 - Mitka Piotr (Tramwaj Kraków)
3 - Gudz (Tramwaj Kraków)
3 - Satora Jurand (Lotnik Kryspinów)
3 - Grzesiak Tomasz (Borek Kraków)
3 - Keshi (Borek Kraków)
3 - Wolak Tomasz (Orzeł Piaski Wielkie)
3 - Krawczyk (Garbarz Zembrzyce)
3 - Pęczek (Garbarz Zembrzyce)
3 - Szych (Wróblowianka Wróblowice)
3 - Podgajny (Wróblowianka Wróblowice)
3 - Zając (Sokół Przytkowice)
3 - Nowak (Skawinka Skawina)
3- Kosałka (Jordan Sum Zakliczyn)
3 - Żuchowicz (LKS Śledziejowice)
3 - Michalczyk (LKS Śledziejowice)
3 - Szwajcowski (Płomień Jerzmanowice)
3 - Jaśkowiec (Jordan Sum Zakliczyn) 3 - Ślusarczyk (Jordan Sum Zakliczyn)
2 - Deryniowski Piotr (Świt Krzeszowice)
2 - Marszałek Mateusz (Świt Krzeszowice)
2- Porębski Mariusz (Spójnia Osiek)
2 - Mróz Michał (Spójnia Osiek)
2 - Rydz Artur (Przeciszovia Przeciszów)
2 - Serwatka Daniel (Przeciszovia Przeciszów)
2 - Michałek Kamil (Przeciszovia Przeciszów)
2 - Mikołajczyk Rafał (Przeciszovia Przeciszów)
2 - Giermek Marcin (Lotnik Kryspinów)
2 - Wolko Mateusz (Lotnik Kryspinów)
2 - Stokłosa Piotr (Gościbia Sułkowice)
2 - Biela Marcin (Gościbia Sułkowice)
2 - Profic Wojciech (Gościbia Sułkowice)
2 - Kadela (Garbarz Zembrzyce)
2 - Cienkosz (Garbarz Zembrzyce)
2 - W. Stokłosa (Sokół Przytkowice)
2 - Pater Grzegorz (Skawinka Skawina)
2 - Ł. Rapacz (Skawinka Skawina)
2 - Bochenek (LKS Śledziejowice)
2 - Domagała (LKS Śledziejowice)
2 - Wajda Piotr (Orzeł Piaski Wielkie) 2- Monica (Sokół Przytkowice)
1 - Molik Józef (Świt Krzeszowice)
1 - Krzysiak Grzegorz (Świt Krzeszowice)
1 - Dąbek Dominik (Świt Krzeszowice)
1 - Glanowski Damian (Spójnia Osiek)
1 - Ziarno Michał (Spójnia Osiek)
1 - Poręba Szymon (Przeciszovia Przeciszów)
1 - Ortman Rafał (Przeciszovia Przeciszów)
1 - Suślik Piotr (Tramwaj Kraków)
1 - Sosnowski Adam (Tramwaj Kraków)
1 - Żurek Marcin (Tramwaj Kraków)
1 - Płaskonka Kamil (Tramwaj Kraków)
1 - Piszczek Adrian (Lotnik Kryspinów)
1 - Pituła Marcin (Lotnik Kryspinów)
1 - Komenda Michał (Lotnik Kryspinów)
1 - Kierzkowski Jacek (Lotnik Kryspinów)
1 - Wyrwała Jakub (Gościbia Sułkowice)
1- Ławrowski Grzegorz (Gościbia Sułkowice)
1 - Szopa Adrian (Borek Kraków)
1 - Pachacz Krzysztof (Borek Kraków)
1 - Piwowarczyk Marcin (Borek Kraków)
1 - Dyna Tomasz (Borek Kraków)
1 - Chrustowski Dawid (Borek Kraków)
1 - Zawora Krzysztof (Borek Kraków)
1 - Pepe Ibrahim Drame (Borek Kraków)
1 - Ojirogbe (Orzeł Piaski Wielkie)
1 - Janus Artur (Orzeł Piaski Wielkie)
1 - Łazarczyk Stanisław (Orzeł Piaski Wielkie)
1 - Petho Krzysztof (Orzeł Piaski Wielkie)
1 - Tomala Andrzej (Niwa Nowa Wieś)
1 - Jaracz (Garbarz Zembrzyce)
1 - Kudzia (Garbarz Zembrzyce)
1 - Smalec (Garbarz Zembrzyce)
1- Gądek (Wróblowianka Wróblowice)
1 - Salamon (Wróblowianka Wróblowice)
1- Klita (Sokół Przytkowice)
1 - Zegarek (Skawinka Skawina)
1 - Sekuła (Skawinka Skawina)
1 - S. Sikora (Jordan Sum Zakliczyn)
1 - Gaca (Jordan Sum Zakliczyn)
1 - M. Sikora (Jordan Sum Zakliczyn)
1 - Kruczek (LKS Śledziejowice)
1 - Zięba (LKS Śledziejowice)
1 - Hiller (LKS Śledziejowice)
1 - Tucharz (Płomień Jerzmanowice)
1 - Polak (Płomień Jerzmanowice)
1 - Śladowski (Płomień Jerzmanowice)
1 - T. Zgoda (Płomień Jerzmanowice)
1 - P. Zgoda (Płomień Jerzmanowice)
1 - M. Mirek (Płomień Jerzmanowice)
1 - Załęga (Orzeł Piaski Wielkie)
1 - Grzybczyk (Orzeł Piaski Wielkie)
1 - Kwaśniak (Orzeł Piaski Wielkie)
1 - Tlałka Sławomir (Niwa Nowa Wieś)
1 - Gawlik (Wróblowianka Wróblowice)
1 - Najder (Wróblowianka Wróblowice)
1 - Stryszowski (Jordan Sum Zakliczyn)
1 - Dziedzic (LKS Śledziejowice)
1 - Kotula (Sokół Przytkowice)
1 - Gatlik (Gościbia Sułkowice)