statystyki szczegółowe

Aktualności

Wygrana z Brzeszczami !

• autor: Ciepek1906, 2009-05-17 14:21
Wczoraj o godzinie 17:00 Świt rozgrywał kolejne spotkanie o ligowe punkty z ostatnią drużyną V ligi Górnikiem Brzeszcze .
Mecz toczył się od początku pod dyktando gospodarzy już na początku meczu wspaniałą okazje na strzelenie bramki miał Piotr Deryniowski , który nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem Górnika . Lecz już w 17 minucie meczu ten sam zawodnik popisał się pięknym strzałem z woleja i piłka wpadła do siatki . 7 minut później dośrodkowanie Rusina wykorzystuje Ficek lecz sędzia dopatruje się przewinienia na bramkarzu i bramka nie zostaje uznana . Wynik do przerwy nie uległ zmianie. W 2 części od początku zaatakowali goście lecz ich strzały nie zagrażały bramce Szymskiego .Około 55 minuty spotkania faulowany w polu karnym został Dominik Dąbek a karnego na bramkę zamienił Krzysztof Strzeboński i było 2:0 dla Świtu . W 65 minucie pięknie zachował się Dominik Dąbek kładąc na murawe po kolei dwóch obrońców i bramkarza po czym umieścił piłkę  w siatce . Mecz zakończył się wynikiem 3:0 .Świt widocznie przeważał w tym spotkaniu i był drużyną dużo lepszą .

Skład:Szymski,(78Ciepacz)-Kozubowski,Strzeboński,Ali,Ciękosz-Rusin(60Marszałek),Sarota(78Mirek),Deryniowski-Ficek(Bujak),Dąbek