statystyki szczegółowe

Aktualności

Porażka w sparingu...

• autor: tomek.95, 2009-08-08 13:23
W swoim szóstym meczu kontrolnym Świt uległ na własnym boisku A-klasowej Jutrzence Giebułtów 2:1.
Mecz od początku był wyrównany ale to gospodarze zdobyli pierwsi bramkę po bardzo dobrym strzale z 20 metrów Mateusza Mirka w 13 minucie meczu. Jutrzenka mogła wyrównać stan meczu w 34 minucie ale piłka po strzale trafiła w słupek bramki strzeżonej przez Rafała Burego. Na ten strzał Świt odpowiedział w 40 minucie meczu po strzale Piotra Deryniowskiego ale dobrą interwencją popisał się były bramkarz Świtu Łukasz Szymski. Pod sam koniec pierwszej połowy meczu dobrą sytuacje wypracowała sobie Jutrzenka ale strzał wybił bramkarz. W przerwie trener Ryszard Kruk dokonał sześciu zmian. Na początku drugiej połowy meczu groźny strzał oddała Jutrzenka ale piłka trafiła w poprzeczkę a później gdy bramkarz chciał złapać piłkę został sfaulowany. Jutrzenka doprowadziła do wyrównania w 68 minucie gdy to zawodnik Jutrzenki dobrze wykonał rzut wolny z 18 metrów. Od tego momentu obraz gry się zmienił i to Jutrzenka lekko przewarzała. W 75 minucie wyprowadziła dobrą akcje gdzie napastnik minął bramkarza Świtu ale znakomitą interwencja popisał sie stoper Krzystof Strzeboński. Ale Świt nie pozostał dłużny i już 3 minuty później wyprowadził bardzo dobrą akcję gdzie Paweł Ciękosz dosrodkował z prawej strony ale z najblizszej odległości spudłował Ola. Już pod sam koniec bo w 86 minucie dobrym starzałem popisał się zawodnik Jutrzenki i było 2:1 dla gości. Po tej bramce Świt rzucił się do ataku ale nic to nie dało. Ten mecz był bardzo słaby w wykonaniu Świtu

Świt Krzeszowcie 1:2 Jutrzenka Giebułtów
Bramki: Mirek 13' , Jutrzenka 68', 86'

Skład: Bury (46' Testowany) - Kalinowski (46' Talowski), Strzeboński, Ali, Ciękosz - Pindiur (46' Marszałek), Mirek, Stryczek (46' Paluszewski), Krzysiak (46' Derejko) - Deryniowski (46' Ola), Molik